Wiadomości z tagiem Abonament  RSS
Abonament NJU Mobile

Dodano: 10.12.2017 21:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jeden z najlepszych abonamentów na rynku, NJU mobile tutaj za darmo otrzymasz bezpłatne połączenia za max 29 zł. Warto skorzystać, dodatkowo dużo dodatkowych usług. Jeżeli tani abonament, to tylko w NJU mobile - sam zobacz i się przekonaj, teraz:

Tagi: Abonament
Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

Kabaret SMILE w programie "To się nadaje do kabaretu"

Dodano: 10.12.2017 18:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy

"To się nadaje do kabaretu" - nowy program kabaretu Smile!
W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: "Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!".
Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – "to się nadaje do kabaretu!".
Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl "na żywo".
Ceny biletów już od 54 zł!
Bilety dostępne na biletyna.pl oraz w recepcji Centrum Kultury.
Zapraszamy!

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Tani Abonament w T-Mobile

Dodano: 09.12.2017 20:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zapraszamy na portal TaniAbonament.pl sprawdź oferty abonamentów - oferowanych przez Polskich operatorów komórkowych. Warto wybierać dobre oferty - nie przepłacać i korzystać z większej ilości usług!

Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

W przyszłym roku nie musimy się obawiać podwyżek cen gazu?

Dodano: 06.12.2017 17:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy


PGNiG złożyło do Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki (URE) wniosek taryfowy o utrzymanie od 1 stycznia 2018 roku dotychczasowych cen za paliwo gazowe. W przypadku zaakceptowania taryfy przez Prezesa URE, nie będzie podwyżki cen gazu dla gospodarstw domowych. Bez zmian pozostaną także stawki opłat abonamentowych. Jak napisano w komunikacie prasowym, rachunki za gaz ziemny dla […]

Źródło: wiadomosci.com

Więcej kanałów TV za 0 zł na święta w nc+

Dodano: 06.12.2017 7:03 | 3 odsłon | 0 komentarzy

W ramach oferty promocyjnej "+miesiąca", abonenci satelitarnej platformy nc+ zyskali promocyjny dostęp do oferty kanałów z wyższego pakietu abonamentowego.

Tagi: nc+, Abonament
Źródło: feedproxy.google.com

Zapraszamy na domową kuchnię do Loft Kwadrat

Dodano: 03.12.2017 14:16 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Restauracja Loft Kwadrat poleca smaczne dania w dużych porcjach kuchni domowej, które sporządzamy ze świeżych produktów, a nasi kucharze dbają o dobry smak serwowanych potraw. Szeroki wybór dań w atrakcyjnych cenach, miła obsługa, nowoczesny wystrój klimatyzowanej sali i duża przestrzeń - powodują niepowtarzalny klimat naszej restauracji. Oferujemy dania kuchni domowej w przystępnych cenach a dla studentów dodatkowo są atrakcyjne zniżki i abonamenty obiadowe. Ponadto organizujemy imprezy okolicznościowe i spotkania firmowe do 96 osób. Serdecznie zapraszamy Państwa na dania kuchni domowej od poniedziałku do piątku w godz. 11.30 - 18.00 Loft Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1 31-866 Kraków tel. 883 988 727

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Rząd płaci za zwolnionych z abonamentu: 860 mln zł dla TVP, 120 mln zł dla Polskiego Radia

Dodano: 01.12.2017 21:50 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Telewizja Polska dostanie większość pieniędzy z kwoty 980 mln zł przeznaczonych dla mediów publicznych jako rekompensata za osoby ustawowo zwolnione z abonamentu - zdecydowała wczoraj Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. - To racjonalny i sprawiedliwy podział - komentuje dla Wirtualnemedia.pl Krzysztof Czabański, przewodniczący Rady Mediów Narodowych.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Telewizja Polska i Polskie Radio dostaną 980 mln zł z budżetu. Prezydent Duda podpisał nowelizację budżetu 2017

Dodano: 24.11.2017 20:49 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy budżetowej na 2017 rok oraz nowelę ustawy okołobudżetowej - poinformowała Kancelaria Prezydenta RP. Zakłada ona m.in. przekazanie z tegorocznego budżetu państwa 980 mln zł Telewizji Polskiej i Polskiemu Radiu jako rekompensatę za wpływy z abonamentu rtv nieuzyskane wskutek zwolnień z tej opłaty niektórych grup społecznych.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Tani Abonament - nie przepłacaj sprawdź ofert

Dodano: 23.11.2017 17:05 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Zobacz oferty taniego abonamentu. Teraz zmiana operatora to nie problem, dlatego zawsze warto sprawdzić co się dzieje na rynku telekomunikacyjnym. Możesz dzięki temu zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych, do tego zyskać nowe usługi oraz pakiety. Zapraszamy:

Tagi: Abonament
Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

Games with Gold w grudniu - Warhammer: End Times Vermintide i Back to the Future: The Game

Dodano: 23.11.2017 11:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Firma Microsoft ujawniła ofertę usługi Games with Gold na nadchodzący miesiąc. W grudniu posiadacze złotego abonamentu otrzymają gry Warhammer: End Times Vermintide, Back to the Future: The Game 30th Anniversary Edition, Child of Eden oraz Marlow Briggs and the Mask of the Death

Źródło: www.gry-online.pl

Starsze wiadomości »
reklama