Wiadomości z tagiem Dzienniki  RSS
Niemieckie media: Rząd chce sprowadzić dzieci islamistek do Niemiec

Dodano: 23.11.2017 9:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Niemiecki rząd zabiega o powrót dzieci niemieckich islamistek przetrzymywanych w irackich więzieniach po upadku tzw. Państwa Islamskiego - podał w czwartek niemiecki dziennik "Sueddeutsche Zeitung". Służby ostrzegają, że mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa.

Źródło: fakty.interia.pl

"DGP": Rewolucja w procedurze cywilnej

Dodano: 23.11.2017 7:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Ministerstwo Sprawiedliwości rozpoczyna reformę procedury cywilnej. Sądy będą mogły zostawiać bezzasadne pozwy bez rozpoznania. Będzie również możliwość wyłączenia ze sprawy nie tylko sędziego, ale też całego sądu - mówi w rozmowie z "Dziennikiem Gazeta Prawną" Łukasz Piebiak, wiceminister sprawiedliwości.

Źródło: fakty.interia.pl

Wstrząs w kopalni w Mysłowicach. Są ranni

Dodano: 23.11.2017 7:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W kopalni Mysłowice doszło do potężnego wstrząsu - informuje "Dziennik Zachodni". Ośmiu górników jest rannych, w tym trzech ciężko.

Tagi: Dzienniki
Źródło: fakty.interia.pl

Hellblade: Senua’s Sacrifice - sprzedano już 500 tysięcy sztuk gry

Dodano: 22.11.2017 16:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Pecetowcy odpowiadają za połowę tego wyniku. Ninja Theory opublikowało dzisiaj 30. dziennik dewelopera, w którym pochwaliło się wynikami sprzedaży gry Hellblade: Senua’s Sacrifice i podziękowało graczom za wsparcie. W materiale zawarto ponadto informacje o wygenerowanych przez grę przychodach, liczbie zamówień przedpremierowych i wyzwaniach, którym musiała stawić ekipa, by wydać na rynek „niezależną grę AAA”.

Źródło: pclab.pl

Praca w Hamburgu jako magazynier dla par.

Dodano: 22.11.2017 15:02 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Praca w Niemczech (okolice Hamburga) w magazynie z artykułami spożywczymi przy kompletowaniu zamówień przy użyciu skanera. (Order picker/komisjoner) Praca dla kobiet/mężczyzn i par bez niemieckiego Stawka 9 Euro/h brutto + premie za wydajność. Nie wymagamy niemieckiego, na miejscu pracują Polacy. Wypłaty raz w miesiącu do 10 każdego miesiąca na konto, możliwe zaliczki po przepracowanym tygodniu, może być konto polskie (złotówkowe lub walutowe). Zorganizowany nocleg, pokoje 2 osobowe koszt tylko 150 Euro miesięcznie od osoby odciągane z wypłaty, z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy 7-10 km (Samochód potrzebny do dojazdów do pracy). Niemiecka umowa o pracę (odprowadzane składki zdrowotne i na niemiecką emeryturę). Pracownikowi przysługują 2 dni płatnego urlopu w miesiącu. Pełen etat, 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Zagwarantowane minimum 160 godzin w miesiącu, dwie zmiany: 6-14 i 14-22 Ewentualnie w soboty nadgodziny. Dojazd do Niemiec własnym autem. Praca od już długotrwałe zatrudnienie, niemiecka umowa na czas nieokreślony. Osoby zainteresowane pracą proszone o lub wypełnienie formularza aplikacyjnego na stronie www.pracomania.pl lub skopiowanie i wklejenie linka http://www.formularz.pracomania.pl Agencja pracy pracomania.pl numer certyfikatu agencji zatrudnienia 3051 - nie pobieramy żadnych opłat w związku z wyjazdem!

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Szef Pixara oskarżony o molestowanie

Dodano: 22.11.2017 11:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

John Lasseter to kolejna hollywoodzka osobistość oskarżona o napastowanie pracownic. Jak podaje dziennik Variety, w należącym do Disneya studiu Pixar, którego Lasseter jest współzałożycielem, od ponad 20 lat plotkowało się o niestosownym zachowaniu szefa względem młodych kobiet. Twórca "Toy Story" i "Aut" miał podobno w zwyczaju przytulać wszystkich dookoła. Obejmowanie atrakcyjnych pracownic

Źródło: www.filmweb.pl

"NYT": Fiasko rozmów w Niemczech zwiastuje okres niepewności w Europie

Dodano: 22.11.2017 10:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Załamanie się rozmów sondażowych o koalicji między blokiem partii chadeckich CDU/CSU a FDP i Zielonymi nie jest tylko problemem politycznym Niemców, lecz zwiastuje okres poważnej niepewności dla całej Europy i Zachodu - pisze w środę dziennik "New York Times".

Źródło: www.rmf24.pl

Stodolak: Liczy się chiński kapitał, a nie intencje

Dodano: 22.11.2017 9:44 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Dziennik „Financial Times” dokonał niezwykłego odkrycia: chińskie inwestycje w Europie Środkowej oprócz wymiaru biznesowego mają także wymiar polityczny. Intencje Chińczyków mogą być więc nieszczere!

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Po 11 latach od kradzieży odzyskano rzeczy Johna Lennona. Są warte krocie!

Dodano: 22.11.2017 9:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Policja w Berlinie odzyskała ponad 100 przedmiotów Johna Lennona, skradzionych w 2006 roku. Wszystkie należały do Yoko Ono. Wdowa po muzyku była wzruszona i szczęśliwa na te wieści. Wśród pamiątek po artyście znajdują się między innymi 2 pary kultowych okularów, papierośnica, dwa dzienniki i ręcznie pisane notatki.

Źródło: www.rmf24.pl

Rosyjski antywirus opanował polskie instytucje publiczne

Dodano: 22.11.2017 9:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Oprogramowanie antywirusowe Kaspersky nie tylko nie jest wycofywane z polskich urzędów, ale skutecznie walczy o rynek. Tymczasem służby kolejnego państwa podejrzewają, że mogło ono wspierać rosyjski wywiad - donosi "Dziennik Gazeta Prawna".

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama