Wiadomości z tagiem NATO  RSS
Polsat i RMF FM najlepiej postrzegane, TVP i Polskie Radio mocno w dół, zyskało Radio Maryja (opinie wyborców partii)

Dodano: 22.11.2017 21:22 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W ostatnich dwóch latach Telewizja Polska i Polskie Radio zanotowały największe pogorszenie ocen wśród Polaków, natomiast Radio Maryja ma mniej krytyków niż wcześniej - wynika z sondażu CBOS. Najlepiej ocenianym nadawcą telewizyjnym jest Polsat, a radiowym - RMF FM. TVN dobrze ocenia 43 proc. wyborców PiS i Kukiz ’15, a Polskie Radio - 34 proc. zwolenników PO.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Ekumenizm i tożsamość wyznaniowa - zakończyła się międzynarodowa konferencja teologiczna

Dodano: 22.11.2017 19:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


O tożsamości wyznaniowej i dążeniu do ekumenizmu dyskutowano podczas dwudniowej międzynarodowej konferencji teologicznej. W Opolu i Kamieniu Śląskim swoje wykłady wygłosili m.in. arcybiskup Alfons Nossol, a także szwajcarski kardynał Kurt Koch, przewodniczący Papieskiej Rady dla Popierania Jedności Chrześcijan.Jak mówi arcybiskup Jerzy Pańkowski, duchowny prawosławny, trudno w dzisiejszych czasach jednoznacznie odpowiedzieć, jakie są główne problemy i wyzwania ekumenizmu. - Często poszukujemy w ekumenizmie kompromisu wiary 'dogadajcie się', natomiast, kompromisu wiary nie może być. Szukamy tego, co jest wspólne, ale wtedy różnice dogmatyczne nam nie pozwalają na to, abyśmy stanęli do jednego ołtarza i sprawowali świętą eucharystię. Tożsamość i ekumenizm można połączyć, oczywiście w oparciu o modlitwy Jezusa Chrystusa, aby wszyscy byli jedno. Wczoraj (21.11) podczas rozmów w Kamieniu Śląskim abp Alfons Nossol został uhonorowany za swoje zasługi na rzecz szerzenia ekumenizmu w kościele. Konferencja została zorganizowana przez Wydział Teologiczny UO oraz Centrum Kultury i Nauki w Kamieniu Śląskim.

Źródło: radio.opole.pl

AKTUALIZACJA NAWIGACJI, MAP, GPS, TABLETó“W - NAPRAWA - TANIO

Dodano: 22.11.2017 18:53 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zajmujemy naprawą, aktualizacją każdej nawigacji, tabletów, wgrywanie nowych mapy, systemów, aktualizujemy stare mapy w każdej nawigacji przenośnej, również tablety. Naprawa nawigację, wymiana uszkodzonych gniazd, mini USB, zasilania, słuchawkowe, poprawa i wymiana uszkodzonych GPS, ekrany - wyświetlacze i inne.. Dzięki aktualizacji nawigacji będziesz miał aktualną mapę, wiedział o utrudnieniach, zmianach na drodze, fotoradarach i inne... Serwisujemy i aktualizujemy wszystkie nawigacje GPS z Windows CE 4.0, Ce 5.0 lub 6.0, Android, Symbian, takie jak: Garmin , TomTom , Mio , Clarion , Navroad , Navigon , Manta , JvC , Goclever , Lark , Manta , Vorgon , Medion , Blow , Modecom , Smart Gps , Trak , Akira , Blaupunkt, Binatone , Nawia , Nokia, Nawigo , Navman , Sony oraz wiele mniej popularnych . Aktualizacje Nawigacji - Map Warszawa 24h TEL: 601-944-580 - www.pckomp24.pl .

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Klich: W Sejmie zaczyna się batalia o niezależne sądy

Dodano: 22.11.2017 15:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy


​"W Sejmie zaczyna się batalia o to, czy w Polsce jest miejsce na niezależne sądy i niezawisłych sędziów" - podkreślił senator Bogdan Klich (PO). Zdaniem marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego, zmiany w sądownictwie nie zagrażają demokracji.

Tagi: NATO, Sejm, Senat
Źródło: fakty.interia.pl

Stabilna praca dla par! HOLANDIA

Dodano: 22.11.2017 15:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Firma Best Selection (certyfikat nr 14688) zajmująca się pośrednictwem pracy w Holandii poszukuje dla swojego klienta osób do pracy przy mięsie drobiowym. Oferujemy: - stabilną pracę na dłuższy czas, - regularne cotygodniowe wynagrodzenie, - gwarantujemy zakwaterowanie wspólne dla par, - ubezpieczenie, - opiekę polskiego koordynatora w Holandii - organizujemy transport: http://www.wojtexpolnoc.pl Wymagania: - dyspozycyjność - wyjazd od zaraz (minimum 1 tydzień) - sumienność, - niekaralność. Oferta skierowana również do par i pań. Praca bez znajomości języka i doświadczenia. Więcej informacji pod numerem telefonu Iza 730 719 400 oraz na stronie http://bestselection.com.pl/ Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: iza@bestselection.com.pl Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Praca w Holandii! Sortowanie kwiatów ciętych

Dodano: 22.11.2017 15:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Firma Best Selection (14688) aktualnie poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy na linii produkcyjnej w Holandii. Praca polega na: - sortowaniu kwiatów ciętych, - układaniu bukietów, Wymagania: - dyspozycyjność - gotowość do podjęcia pracy na pół roku Oferujemy: - zakwaterowanie - opiekę koordynatora na miejscu - holenderską umowę o pracę na 6 miesięcy - stawka 9,04€ brutto/h Organizujemy transport: http://www.wojtexpolnoc.pl Więcej informacji pod numerem telefonu Iza 730 719 400 oraz na stronie www.bestenwest.pl Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres mailowy: iza@bestselection.com.pl

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Koordynator ds. produkcji

Dodano: 22.11.2017 14:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Lafarge
Miejsce pracy: Skibno (pow. koszaliński), Koszalin       Twoje zadania: Kierowanie i nadzór nad procesem produkcji mieszanki betonowej
Lokalizacja: zachodniopomorskie, Skibno (pow. koszaliński), Koszalin
Obszar zawodowy: Przemysł / Produkcja

Źródło: www.praca.pl

Opiekunka do Pani- ok. Frankfurt nad Menem.Zlecenie na 2 mie

Dodano: 22.11.2017 14:23 | 3 odsłon | 0 komentarzy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, oferuje legalną pracę osobom chętnym do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA DO PANI Miejsce wykonywania pracy Niemcy, okolice Frankfurt nad Menem. Poszukujemy opiekunki do 87 letniej Pani, która mieszka w Franfurcie nad Menem. Pani porusza się przy pomocy wózka (konieczna pomoc w transferze), cierpi na demencję, alzheimera i inkontynencję. Podopieczna potrzebuje towarzystwa i wsparcia w codziennych czynnościach (toaleta, kąpiel) oraz prostych czynnościach związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie). Kilka razy w tygodniu przychodzi Pflegedienst- wtedy czas wolny dla opiekunki. Do dyspozycji własny pokój z i Internetem Od 27 listopada na 2 miesiące! Wymagana komunikatywna/dobra znajomość niemieckiego Stawka: 1500 Euro! Obowiązki: - pomoc podopiecznemu przy codziennych czynnościach (toaleta). - proste prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie) Wymagania: - komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej - odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość Oferujemy: - atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji - legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów - ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ) - odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne - wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów Jak aplikować: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: opieka@europajob.pl lub beata.mlodozeniec@europajob.pl z dopiskiem "opiekunka-frankfurt” w tytule wiadomości. W CV proszę umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. W razie pytań można się z nami kontaktować również telefonicznie wysyłając SMS o treści „opiekunka-frankfurt” pod numer:504 393 452 lub 517 713 827 lub 663 055 887 oddzwonimy. Opis firmy: EuropaJOB to agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455. Specjalizujemy się w pośredniczeniu kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, zwłaszcza z Niemiec i Francji.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

PO: Zaczyna się batalia o niezależne sądy w Polsce

Dodano: 22.11.2017 14:15 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W Sejmie zaczyna się batalia o to, czy w Polsce jest miejsce na niezależne sądy i niezawisłych sędziów - podkreślił w środę senator Bogdan Klich (PO). Zdaniem marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego, zmiany w sądownictwie nie zagrażają demokracji.

Tagi: NATO, Sejm, Senat
Źródło: www.rp.pl

Maciej Maciusiak koordynatorem kadry B i reprezentacji juniorów

Dodano: 22.11.2017 13:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Jak informuje "Przegląd Sportowy", trener Maciej Maciusiak będzie od teraz zajmował się dwiema kadrami polskich skoczków. Oprócz prowadzonej dotychczas kadry juniorów, szkoleniowiec przejmie zwierzchnictwo również nad kadrą B.

Tagi: NATO
Źródło: www.skijumping.pl

Starsze wiadomości »
reklama