Wiadomości z tagiem Znaczki  RSS
Porwany przez nazistów jako dziecko. "Czułbym spokój, gdybym mógł stanąć nad grobem rodziców"

Dodano: 22.11.2017 16:51 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Folker Heinecke ma 77 lat. To znaczy, prawdopodobnie tyle. Sam nie jest pewien. Mężczyzna został porwany przez niemieckich nazistów jako dziecko....

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Dowódca Serbów bośniackich winny ludobójstwa i zbrodni przeciw ludzkości

Dodano: 22.11.2017 14:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Według trybunału Mladić znacznie przyczynił się też do ludobójstwa i popełnienia zbrodni wojennych w Srebrenicy, gdzie oddziały Serbów bośniackich w 1995 roku wymordowały ok. 8 tys. muzułmańskich mężczyzn i chłopców.

Źródło: httpss:

Duży wybór kubków plastikowych na sklep.polmarkus.com.pl

Dodano: 22.11.2017 9:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jeżeli poszukujesz sklepu z akcesoriami piekarniczymi, zaznajom się z przygotowaną przez nas ofertą. W naszym serwisie odszukasz rozległą paletę akcesoriów takiego typu, jak: formy do pieczenia, stojaki cukiernicze, barwniki spożywcze czy ozdoby do tortów, stylowe figurki na tort - odpowiednie na wszystkie okazje i znacznie więcej. Dystrybuujemy także witryny chłodnicze nadające się do lodziarni, czy lokali gastronomicznych oraz inne produkty. Jeśli zamierzasz odkryć kompletny folder z produktami, nawiąż kontakt z naszym doradcą. Polmarkus oferuje najlepszej klasy akcesoria - kupowanie u nas jest dobrą decyzją - zobacz jeszcze dziś! *stawka opublikowana w ogłoszeniu jest jedynie kwotą orientacyjną.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Dobry puder makijaż

Dodano: 22.11.2017 6:42 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dla dobrego makijażu puder ma ogromne znaczenie. Warto wybierać produktu sprawdzone i dobre, dlatego na łamach naszego portalu przedstawiamy takie produkty jak puder matujący, puder ryżowy, puder mineralny. Zadbaj o swoją cerę już dzisiaj, wybierz sprawdzony puder do Twojego idealnego makijażu.

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

NSA. Prowizje i premie akwizytorów są odliczane od razu

Dodano: 21.11.2017 12:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zgodnie z art. 15 ust. 4e w związku z art. 15 ust. 4d ustawy o CIT wydatki na prowizje i premie za pozyskanie abonentów, jako koszty o charakterze pośrednim mogą być jednorazowo zaliczone w poczet kosztów uzyskania przychodów, w dacie ich poniesienia. Jednocześnie, dla takiej kwalifikacji potrącalności powyższych kosztów bez znaczenia będzie pozostawać stosowane przez spółkę bilansowe ich ujmowanie i rozliczanie. Niezależnie zatem, czy z perspektywy bilansowej przedmiotowe koszty byłyby rozliczane przez spółkę w czasie poprzez czynne rozliczenia międzyokresowe kosztów (tak jak spółka planuje), czy też byłyby jednorazowo aktywowane (odniesione) w koszty, to z perspektywy podatkowej możliwe jest, na gruncie i na zasadach określonych w art. 15 ust. 4e w związku z art. 15 ust. 4d ww. ustawy, jednorazowe zaliczenie tych kosztów do kosztów uzyskania przychodu - orzekł Naczelny Sąd Administracyjny.

Źródło: www.podatki.biz

Cyberpunk 2077 - CD Projekt RED chciwość zostawia innym

Dodano: 20.11.2017 14:25 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Studio odpowiedziało na plotki. Adam Kiciński, szef CD Projekt RED, w wywiadzie udzielonym dla Strefy Inwestorów stwierdził, że firma jest zainteresowana tym, aby gra Cyberpunk 2077 miała większe znaczenie biznesowe niż chociażby Wiedźmin 3, który uzyskał świetne recenzje oraz opinie graczy. Przygody Wiedźmina, jak przyznał Kiciński, sprzedawały się dobrze, ale jednocześnie zaznaczył, że do światowych rekordów mu daleko.

Źródło: pclab.pl

Kongres 590: Samorząd i biznes muszą się dogadać

Dodano: 20.11.2017 9:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Pomimo znaczącej poprawy współpracy i lepszego zrozumienia pomiędzy lokalnymi władzami i przedsiębiorcami, we wzajemnych stosunkach można jeszcze wiele poprawić.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Kongres 590: Samorząd i biznes muszą się dogadać

Dodano: 20.11.2017 9:10 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Pomimo znaczącej poprawy współpracy i lepszego zrozumienia pomiędzy lokalnymi władzami i przedsiębiorcami, we wzajemnych stosunkach można jeszcze wiele poprawić.

Źródło: biznes.gazetaprawna.pl

Sposoby na bolesne miesiączki

Dodano: 19.11.2017 8:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Okres to dolegliwość, z którą kobiety borykają się przez większość swojego życia. Dla niektórych to coś, co praktycznie nie ma żadnego znaczenia dla ich komfortu, dla innych zaś pań to comiesięczna katorga, która znacznie utrudnia codzienną egzystencję. Jeżeli zaliczamy się do tej drugiej grupy, warto sięgnąć po sprawdzone informacje, dzięki których wykorzystaniu możemy w naturalny i skuteczny sposób łagodzić dolegliwości związane z bolesnym miesiączkowaniem. Dobrze jest skorzystać z tej szerokiej bazy wiedzy.

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama