13 czerwca, 2024
  • 13 czerwca, 2024
23 czerwca, 2019

Rolety dobrą alternatywą dla firan i zasłon

Autor 0 824 Views

Rolety pojawiły się na polskim rynku już jakiś czas temu i w wielu mieszkaniach oraz obiektach publicznych zastąpiły firany czy zasłony. Choć wiele osób pozostaje wiernych tradycji i wciąż wiesza firanki i zasłonki, to rolety mają wiele zalet, dzięki którym są one często bardziej praktyczne. Jednakże praktyczność to nie jedyna zaleta rolet. Potrafią one być naprawdę bardzo estetyczne. Dzięki temu nadają się do różnych pomieszczeń. Producenci oferują obecnie niezwykle szeroki asortyment rolet. W każdym mieście można znaleźć dobrych producentów rolet. Warszawa nie może być pod tym względem wyjątkiem.

Rolety będą pasować do każdego wnętrza

Na rynku dostępnych jest tyle rodzajów rolet, że każdy dobierze odpowiednie dla siebie. Klienci mogą wybrać m.in.:

  • rolety tradycyjne, rozwijane,
  • plisy,
  • rolety rzymskie,
  • verticale,
  • rolety dzień-noc.

Każdy z tych rodzajów różni się sposobem działania oraz wyglądem. Rolety tradycyjne są najbardziej uniwersalne. Ich odmianą są rolety dzień-noc, które można używać przez całą dobę bez potrzeby zwijania. Coraz bardziej funkcjonalne są plisy. Obecnie dostępne są wersje dwuczęściowe, które łączą w sobie zalety firan i zasłon. Jeśli chodzi o rolety Warszawa jest miastem, w którym można wybrać dowolny rodzaj.

Rodzaje materiałów używanych do rolet

Producenci oferują nie tylko różne rodzaje rolet, ale też rozmaite materiały. Oprócz tradycyjnych, jednobarwnych, dostępne są materiały podgumowane w ogóle nieprzepuszczające słońca. Dostępne są także tkaniny transparentne. Również kolorystyka oraz tekstura są w dużym wyborze. Do pokojów dziecięcych można zamówić rolety z wizerunkami dziecięcych bohaterów. Chcąc zamówić rolety Warszawa jest miastem, w którym klienci na pewno znajdą kolor idealnie pasujący do wystroju wnętrza, czy to do koloru ścian czy mebli. Dzięki temu rolety będą nie tylko urządzeniem zatrzymującym promienie słoneczne, ale również atrakcyjnym wizualnie.

Następny

Wiosenne porządki w ogrodzie

15 sierpnia, 2019 0
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *