13 czerwca, 2024
  • 13 czerwca, 2024
21 listopada, 2019

Jak kupić Skodę w dobrej cenie?

Autor 0 2021 Views

Zakup samochodu jest wydatkiem, który należy dobrze rozważyć. Decydując się na nowe auto prosto z salonu sprzedaży warto zwracać uwagę na szereg istotnych kwestii.

Zakup nowej Skody w salonie dealerskim to wielka przyjemność, a wyjazd nowym samochodem po raz pierwszy na ulicę to przeżycie, którego długo się nie zapomina. Bez wątpienia, nowe Skody są to bezpieczniejsze modele, niż te posiadające już kilka lat, wyposażono je bowiem w większą liczbę zabezpieczeń, w tym elektronicznie wspomagane systemy. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż nowa Skoda objęta jest również dwuletnią gwarancją, którą, w zależności od miejsca zakupu, można rozszerzyć.

Jak wybrać odpowiedni salon dealerski Skody?

Poszukując nowego auta należy zdecydować się na salon, który cieszy się dobrą opinią. Nie można zapominać, iż poszczególne miejsca sprzedaży różnią się między sobą, nawet jeżeli oferują samochody tej samej marki. Kolejnym czynnikiem, jaki trzeba rozważyć, jest oferowany przez danego dealera asortyment – nie wszystkie salony posiadają bezpośredni dostęp do pełnej oferty modeli Skody, także w zakresie zaopatrzenia pojazdów w dodatkowe wyposażenie.

Co więcej, dobrzy dealerzy Skody to firmy, jakie oferują nie tylko sprzedaż samochodu, ale również usługi doradztwa, które mogą stanowić nieocenioną pomoc podczas dokonywania wyboru samochodu. Ponadto przy profesjonalnych salonach dealerskich winny funkcjonować również warsztaty czy stacje serwisowe, ponieważ należy się liczyć nie tylko z koniecznością dokonywania obowiązkowych przeglądów, ale również z tym, iż nawet w najlepszym samochodzie w końcu pojawi się konieczność dokonania naprawy. Nawet w przypadku, gdy taka naprawa objęta jest gwarancją, najważniejszym czynnikiem jest w tym wypadku wiedza i profesjonalizm mechaników samochodowych.

Dobry dealer to osoba, która będzie towarzyszyła kupującemu od wejścia do salonu, przeprowadzi go przez cały żmudny proces zakupu, pomoże podjąć optymalną decyzję, zaoferuje również pomoc w załatwieniu formalności bankowych w przypadku korzystania z kredytu oraz pokieruje nim w trakcie procesu rejestracji oraz ubezpieczenia auta. Taki profesjonalny dealer troszczy się nie tylko o jakość obsługi bezpośredniej, lecz zarazem dba o odpowiedni poziom obsługi telefonicznej oraz mailowej, a także wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

W jaki sposób zaoszczędzić na nowej Skodzie?

Profesjonalni dealerzy oferują szereg dodatkowych korzyści. Mogą być to na przykład specjalne vouchery na paliwo, jakie pozwalają na bezpłatne tankowanie auta, lub Bezpłatny Pakiet Korzyści, dzięki któremu klient może zyskać możliwość darmowego uzupełniania płynów eksploatacyjnych czy zaś każdorazowo, podczas wizyty w serwisie, skorzystać z możliwości bezpłatnego sprawdzenia ciśnienia w oponach. Pakiet Korzyści obejmuje także możliwość oddania wymienionych opon do bezpłatnego przechowywania, a nawet bezpłatne wypożyczenie bagażników rowerowych. W ramach pakietu  zachodzi również możliwość skorzystania z oferty odwiezienia i przywiezienia klienta na i z lotniska, podczas gdy zakupiona w Auto Wimar Skoda nie tylko bezpiecznie czeka na parkingu firmy, ale jest dodatkowo poddawana przeglądom, a nawet myta. Dla zwiększenia komfortu, osoby zlecające wykonanie przeglądu lub naprawy pojazdu mogą skorzystać z oferty bezpłatnego lunchu.

Kolejną metodą, generującą znaczne oszczędności jest możliwość zostawienia w rozliczeniu swojego starego samochodu, i to bez względu na jego markę, rocznik oraz stan, bądź skorzystania z oferty wyprzedaży roczników, jakie są zazwyczaj proponowane w okresie od stycznia do marca każdego roku. Takie wyprzedaże są doskonałym sposobem na zakup nowego, wymarzonego modelu Skody z rabatem do kilkunastu tysięcy złotych. Dla klientów, którzy odpowiednio wcześnie skorzystają z oferty, istnieje możliwość dokonania wyboru spomiędzy rozmaitych wariantów wyposażenia, a nawet wersji kolorystycznej.

Źródło: Auto Wimar – Skoda Salon

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *